Kilpailut‎ > ‎2012‎ > ‎

KOTKAN KOULUKISAT 27.3.2012

Tulokset Täydellinen - Pelkistetty
Kilpailu Kotkan koulujen uintikisat Tulostuspäivämäärä 27 maaliskuu 2012
Kilpailun paikkakunta Tulostusaika 10:34
Järjestäjä KoUS/KoVe-Ve
Allas 25m
Kilpailupäivämäärä 27 maaliskuu 2012
Laji 1, 50m Vapaauinti T10, Loppukilpailut
# Nimi Synt Seura Aika Tila











1 Meri Lauronen 2002 Rauhala 40.62
2 Janita Brunila 2002 Kyminkartano 41.86
3 Aada Pukki 2002 Mussalo 49.82
4 Aino-Olivia Arola 2002 Aittakorpi 51.20
5 Iisa Kääpä 2002 Mussalo 55.60
6 Nessa Järvinen 2004 Pekkanen 57.30
7 Iida Lehtovaara 2003 Mussalo 1:00.50
8 Anni Labbas 2002 Ruonala 1:13.75
9 Pipsa Tanskanen 2002 Samskola 1:18.50
Laji 2, 50m Vapaauinti T12, Loppukilpailut
# Nimi Synt Seura Aika Tila











1 Eevi Kotiranta 2001 Otsola 36.85
2 Kiia Toikka 2001 Pekkanen 37.10
3 Julia Rönkä 2001 Hakala 38.74
4 Roosa Kervinen 2001 Mussalo 40.50
5 Vilma Kotola 2001 Koivula 40.89
6 Milla Anttila 2000 Rauhala 43.22
7 Camilla Löfman 2000 Rauhala 44.19
8 Helmi Riikonen 2001 Otsola 49.22
9 Laura Väisänen 2001 Koivula 50.47
10 Heta Hokkanen 2001 Pekkanen 56.86
Laji 3, 50m Vapaauinti T14, Loppukilpailut
# Nimi Synt Seura Aika Tila











1 Anni Raussi 1998 Karhula 34.52
2 Taru Salmi 1998 Keskuskoulu 34.69
3 Azul Uusheimala 1999 Keskuskoulu 35.11
4 Aliisa Rongas 1998 Helilä 35.13
5 Emma Reunanen 1998 Keskuskoulu 35.62
6 Tessa Reunanen 1998 Keskuskoulu 36.80
7 Tuulia Kukkonen 1998 Jäppilä 40.31
8 Venla Kääriä 1999 Haukkavuori 40.58
9 Polina Polusk 1999 Karhuvuori 41.38
10 Veera Kajander 1999 Karhuvuori 41.69
11 Laura Kotiranta 1999 Hakala 46.13
12 Iita Hyytiäinen 1998 Samskola 48.95
Laji 4, 50m Vapaauinti T16, Loppukilpailut
# Nimi Synt Seura Aika Tila











1 Jenna Brunila 1996 Helilä 31.85
2 Marika Kajander 1997 Langinkoski 32.27
3 Lotta Rahola 1996 Karhula 34.37
4 Juulia Salonen 1997 Karhula 34.47
Laji 5, 50m Vapaauinti P10, Loppukilpailut
# Nimi Synt Seura Aika Tila











1 Henri Heikkilä 2003 Kyminkartano 44.03
2 Aaro Grönvall 2002 Metsola 52.39
3 Leevi Kervinen 2002 Huutjärvi 56.78
4 Akseli Vanhala 2004 Jäppilä 1:12.14
Laji 6, 50m Vapaauinti P12, Loppukilpailut
# Nimi Synt Seura Aika Tila











1 Juha Jernvall 2000 Korkeakoski 36.65
2 Pessi Länsirinne 2000 Pekkanen 36.78
3 Teemu Mikkola 2001 Tavastila 51.55
4 Henri Kukkonen 2000 Jäppilä 55.30
5 Mikko Kurvinen 2001 Hakala 1:00.06
Laji 7, 50m Vapaauinti P14, Loppukilpailut
# Nimi Synt Seura Aika Tila











1 Leo Kuusela 1999 Pekkanen 32.65
2 Miro Manner 1998 Keskuskoulu 34.38
3 Miska Kurvinen 1999 Hakala 39.06
Laji 8, 50m Vapaauinti P16, Loppukilpailut
# Nimi Synt Seura Aika Tila











1 Sampo Heiliö 1997 Langinkoski 29.24
2 Topias Turunen 1996 Keskuskoulu 29.80
3 Roope Markkanen 1996 Karhuvuori 32.85
4 Rasmus Markkanen 1996 Karhuvuori 33.97
5 Kasperi Hyytiäinen 1997 Samskola 40.12
Laji 9, 50m Rintauinti T10, Loppukilpailut
# Nimi Synt Seura Aika Tila











1 Janita Brunila 2002 Kyminkartano 54.83
2 Meri Lauronen 2002 Rauhala 59.02
3 Tinka Rokka 2003 Mussalo 1:03.56
4 Aada Pukki 2002 Mussalo 1:05.75
5 Nessa Järvinen 2004 Pekkanen 1:10.34
6 Iida Lehtovaara 2003 Mussalo 1:11.95
7 Aino-Olivia Arola 2002 Aittakorpi 1:15.26
8 Pipsa Tanskanen 2002 Samskola 1:36.89
9 Sini Riivari 2004 Jäppilä 1:42.01
Laji 10, 50m Rintauinti T12, Loppukilpailut
# Nimi Synt Seura Aika Tila











1 Eevi Kotiranta 2001 Otsola 47.97
2 Roosa Kervinen 2001 Mussalo 51.90
3 Vilma Kotola 2001 Koivula 52.79
4 Milla Anttila 2000 Rauhala 53.48
5 Kiia Toikka 2001 Pekkanen 54.30
6 Laura Väisänen 2001 Koivula 55.97
7 Julia Rönkä 2001 Hakala 56.61
8 Camilla Löfman 2000 Rauhala 58.40
9 Helmi Riikonen 2001 Otsola 1:10.06
10 Heta Hokkanen 2001 Pekkanen 1:16.87
Laji 11, 50m Rintauinti T14, Loppukilpailut
# Nimi Synt Seura Aika Tila











1 Taru Salmi 1998 Keskuskoulu 42.73
2 Tessa Reunanen 1998 Keskuskoulu 44.38
3 Aliisa Rongas 1998 Helilä 46.00
4 Anni Raussi 1998 Karhula 46.55
5 Emma Reunanen 1998 Keskuskoulu 47.75
6 Azul Uusheimala 1999 Keskuskoulu 52.10
7 Venla Kääriä 1999 Haukkavuori 52.30
8 Laura Kotiranta 1999 Hakala 1:04.10
9 Iita Hyytiäinen 1998 Samskola 1:07.51
Laji 12, 50m Rintauinti T16, Loppukilpailut
# Nimi Synt Seura Aika Tila











1 Jenna Brunila 1996 Helilä 41.00
2 Juulia Salonen 1997 Karhula 45.40
3 Marika Kajander 1997 Langinkoski 48.67
4 Lotta Rahola 1996 Karhula 52.01
Laji 13, 50m Rintauinti P10, Loppukilpailut
# Nimi Synt Seura Aika Tila











1 Henri Heikkilä 2003 Kyminkartano 57.05
2 Leevi Kervinen 2002 Huutjärvi 57.45
3 Aaro Grönvall 2002 Metsola 1:02.80
Laji 14, 50m Rintauinti P12, Loppukilpailut
# Nimi Synt Seura Aika Tila











1 Juha Jernvall 2000 Korkeakoski 46.07
2 Pessi Länsirinne 2000 Pekkanen 48.25
3 Mikko Kurvinen 2001 Hakala 1:27.20
Laji 15, 50m Rintauinti P14, Loppukilpailut
# Nimi Synt Seura Aika Tila











1 Miro Manner 1998 Keskuskoulu 46.80
2 Leo Kuusela 1999 Pekkanen 47.32
3 Miska Kurvinen 1999 Hakala 58.01
Laji 16, 50m Rintauinti P16, Loppukilpailut
# Nimi Synt Seura Aika Tila











1 Sampo Heiliö 1997 Langinkoski 38.18
2 Topias Turunen 1996 Keskuskoulu 38.83
3 Roope Markkanen 1996 Karhuvuori 41.20
4 Kasperi Hyytiäinen 1997 Samskola 55.00
- Rasmus Markkanen 1996 Karhuvuori DSQ
SW 7.6 Eriaikainen / yhden käden kosketus seinään
Laji 17, 50m Selkäuinti T10, Loppukilpailut
# Nimi Synt Seura Aika Tila











1 Janita Brunila 2002 Kyminkartano 48.00
2 Meri Lauronen 2002 Rauhala 49.35
3 Pipsa Tanskanen 2002 Samskola 1:28.50
4 Ella Vanhala 2002 Jäppilä 1:30.07
Laji 18, 50m Selkäuinti T12, Loppukilpailut
# Nimi Synt Seura Aika Tila











1 Kiia Toikka 2001 Pekkanen 45.27
2 Vilma Kotola 2001 Koivula 46.84
3 Eevi Kotiranta 2001 Otsola 47.63
4 Julia Rönkä 2001 Hakala 49.10
5 Milla Anttila 2000 Rauhala 51.63
6 Laura Väisänen 2001 Koivula 51.68
7 Roosa Kervinen 2001 Mussalo 52.32
Laji 19, 50m Selkäuinti T14, Loppukilpailut
# Nimi Synt Seura Aika Tila











1 Taru Salmi 1998 Keskuskoulu 41.05
1 Tessa Reunanen 1998 Keskuskoulu 41.05
3 Anni Raussi 1998 Karhula 41.81
4 Emma Reunanen 1998 Keskuskoulu 43.28
5 Azul Uusheimala 1999 Keskuskoulu 43.76
6 Venla Kääriä 1999 Haukkavuori 46.15
7 Claudia Pienmunne 1999 Karhuvuori 48.95
8 Iita Hyytiäinen 1998 Samskola 56.41
9 Tuulia Kukkonen 1998 Jäppilä 1:03.75
- Laura Kotiranta 1999 Hakala DSQ
SW 5.2 Ei koskettanut seinää käännöksessä
Laji 20, 50m Selkäuinti T16, Loppukilpailut
# Nimi Synt Seura Aika Tila











1 Marika Kajander 1997 Langinkoski 39.08
2 Jenna Brunila 1996 Helilä 40.13
3 Lotta Rahola 1996 Karhula 41.52
4 Juulia Salonen 1997 Karhula 42.73
Laji 21, 50m Selkäuinti P10, Loppukilpailut
# Nimi Synt Seura Aika Tila











1 Henri Heikkilä 2003 Kyminkartano 53.01
2 Henri Tervola 2002 Ruonala 1:01.05
Laji 22, 50m Selkäuinti P12, Loppukilpailut
# Nimi Synt Seura Aika Tila











1 Juha Jernvall 2000 Korkeakoski 44.40
2 Pessi Länsirinne 2000 Pekkanen 47.04
3 Mikko Kurvinen 2001 Hakala 1:28.20
Laji 23, 50m Selkäuinti P14, Loppukilpailut
# Nimi Synt Seura Aika Tila











1 Miro Manner 1998 Keskuskoulu 38.86
2 Leo Kuusela 1999 Pekkanen 39.98
3 Miska Kurvinen 1999 Hakala 46.18
Laji 24, 50m Selkäuinti P16, Loppukilpailut
# Nimi Synt Seura Aika Tila











1 Sampo Heiliö 1997 Langinkoski 34.20
2 Rasmus Markkanen 1996 Karhuvuori 42.52
3 Roope Markkanen 1996 Karhuvuori 43.56
4 Kasperi Hyytiäinen 1997 Samskola 51.02

Tekijä: WinGrodan 1.19.04 Tulostuspäivämäärä 27 maaliskuu 2012
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura Tulostusaika 10:34
Comments