Kansalliset uinnit 27.10.2012, Aikataulu

Kilpailun aikataulu - Jakso 1
Kilpailu Kansalliset Uinnit Tulostuspäivämäärä 25 lokakuu 2012
Kilpailun paikkakunta Kotka Tulostusaika 13:34
Järjestäjä Kotkan Uimaseura/Kotkan Vesi-Veikot
Allas 25m
Kilpailupäivämäärä 27 lokakuu 2012
Klo Nro Laji Luokka Vaihe Erä Huom.

15:00 1 800m Vapaauinti Naiset N Loppukilpailut 2
15:26 2 800m Vapaauinti Miehet M Loppukilpailut 1
15:38 3 100m Sekauinti Naiset N Loppukilpailut 4
15:50 4 100m Sekauinti Miehet M Loppukilpailut 3
15:59 Palkintojen jako
16:04 5 50m Selkäuinti Naiset N Loppukilpailut 2
16:09 6 50m Selkäuinti Miehet M Loppukilpailut 2
16:14 7 400m Vapaauinti Naiset N Loppukilpailut 3
16:38 8 400m Vapaauinti Miehet M Loppukilpailut 3
17:01 Palkintojen jako
17:06 9 100m Rintauinti Naiset N Loppukilpailut 3
17:15 10 100m Rintauinti Miehet M Loppukilpailut 2
17:22 11 100m Vapaauinti Naiset N Loppukilpailut 3
17:30 12 100m Vapaauinti Miehet M Loppukilpailut 3
17:38 13 50m Perhosuinti Naiset N Loppukilpailut 3
17:44 14 50m Perhosuinti Miehet M Loppukilpailut 3
17:50 Palkintojen jako
17:55 15 200m Rintauinti Naiset N Loppukilpailut 2
18:05 16 200m Rintauinti Miehet M Loppukilpailut 1
18:11 17 50m Vapaauinti Naiset N Loppukilpailut 7
18:23 18 50m Vapaauinti Miehet M Loppukilpailut 5
18:32 19 50m Rintauinti Naiset N Loppukilpailut 5
18:42 20 50m Rintauinti Miehet M Loppukilpailut 3
18:49 21 400m Sekauinti Naiset N Loppukilpailut 1
18:58 22 400m Sekauinti Miehet M Loppukilpailut 1
19:06 Palkintojen jako
19:11 Tauko
19:21 23 4X50m Vapaauinti Naiset N Loppukilpailut 1
19:27 24 4X50m Vapaauinti Miehet M Loppukilpailut 1
19:32 Palkintojen jako
19:37 Jakso päättynyt
Aika erien välissä (henk.koht): 45 s
Aika erien välissä (viesti): 60 s
Aika lajien välissä (henk.koht.): 2 min
Aika lajien välissä (viesti): 3 min
Tauon pituus: 10 min
Palkintojen jako: 5 min

Tekijä: WinGrodan 1.19.04 Tulostuspäivämäärä 25 lokakuu 2012
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura Tulostusaika 13:34
Comments