Kilpailut‎ > ‎2010‎ > ‎

Kuukausikisat 29.5.2010, Kotka

Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  KoVe-Ve / KoUS kuukausikilp.    Tulostuspäivämäärä  29 toukokuu 2010   
  Kilpailun paikkakunta  Kotka    Tulostusaika  19:37   
  Järjestäjä  KoVe-Ve / KoUS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  2010-05-29         
 
 
Laji 1, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Janita Brunila  2002    89          54.20   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
 
Laji 2, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Janne Moilanen  1984    444          27.90   
  Kotkan Uimaseura                   
 
Laji 3, 800m Vapaauinti Seka, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m       











 
Marika Kajander  1997              11:01.96   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
                     
 
Laji 4, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Mirja Silvennoinen  1992    498          38.20   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
Miisamaria Leinonen  1997    365          42.37   
  Kotkan Uimaseura                   
 
Laji 5, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sami Myren  1991    678          30.40   
  Kotkan Uimaseura                   
Joonas Sipari  1991    546          32.67   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
Janne Gåsman  1996    255          42.10   
  Kotkan Uimaseura                   
Martti Ristola  1997    73          1:04.00   
  Kotkan Uimaseura                   
 
Laji 7, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Joni Brunila  1994    367          2:36.30   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
                     
 
Laji 8, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Anni Raussi  1998    342          1:15.50   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
                     
Taru Salmi  1998    281          1:20.60   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
Juulia Salonen  1997    259          1:22.86   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
                     
Saara Vehmaa  1995    241          1:24.79   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
Krista Tervo  1997    238          1:25.20   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
Anni Maja  1998    228          1:26.37   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
Petra Varis  1998    170          1:35.35   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
Veera Tiihonen  1996    162          1:36.90   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
 
Laji 9, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sami Heininen  1993    519          58.23   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
Jaakko Eela  1994    460          1:00.62   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
Sampo Heiliö  1997    341          1:07.00   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
                     
Leevi Tiihonen  1998    119          1:35.20   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
Niko Paavola  1998    97          1:41.94   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
Miska Kurvinen  1999    92          1:43.50   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
                     
Wille Soininen  1998    87          1:45.55   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
 
Laji 10, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Meeri Silvennoinen  1991    381          1:18.80   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
                     
 
Laji 13, 200m Sekauinti Seka, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Janne Gåsman  1996              2:51.60   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
Jenna Brunila  1996              3:10.82   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
                     
Meiju Hämäläinen  1996              3:42.90   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
 
Laji 14, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Justiina Gåsman  1991    563          29.30   
  Kotkan Uimaseura                   
Roosa Hannula  1996    279          37.00   
  Kotkan Uimaseura                   
Saara Vehmaa  1995    277          37.13   
  Kotkan Uimaseura                   
Krista Tervo  1997    252          38.31   
  Kotkan Uimaseura                   
 
Laji 15, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Juha Jernvall  2000    129          42.11   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
Martti Ristola  1997    127          42.31   
  Kotkan Uimaseura                   
Miska Kurvinen  1999    103          45.40   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
 
Laji 18, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Roosa Hannula  1996    191          1:41.20   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
 
Laji 19, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Joonas Sipari  1991    412          1:08.70   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
                     
Jaakko Eela  1994    329          1:14.10   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
Sami Heininen  1993    327          1:14.23   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
 
Laji 20, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Meeri Silvennoinen  1991    369          2:40.40   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
                     
Jenna Brunila  1996    321          2:48.05   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
                     
 
Laji 21, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sami Myren  1991    662          1:58.50   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
Janne Gåsman  1996    320          2:31.03   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
 
Laji 22, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Mirja Silvennoinen  1992    486          1:23.25   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
                     
Miisamaria Leinonen  1997    348          1:33.00   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
Taru Salmi  1998    299          1:37.91   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
Juulia Salonen  1997    213          1:49.59   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
                     
Meiju Hämäläinen  1996    179          1:56.15   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
Veera Tiihonen  1996    167          1:58.90   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
Petra Varis  1998    152          2:02.60   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
 
Laji 23, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Joni Brunila  1994    389          1:19.75   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
                     
Sampo Heiliö  1997    256          1:31.60   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
                     
Juha Jernvall  2000    124          1:56.58   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
                     
 
Laji 24, 200m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Janika Jaakkola  1994    463          2:42.30   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
                     
Marika Kajander  1997    265          3:15.60   
  Kotkan Vesi-Veikot                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.00  Tulostuspäivämäärä  29 toukokuu 2010 
Lisenssinhaltija: Kotkan Vesi-Veikot  Tulostusaika  19:37 
 
Comments