Kilpailut‎ > ‎2010‎ > ‎

KOTKAN KOULUKISAT 31.3.2010

Tulokset Täydellinen - Virallinen 
 
  Kilpailu  Kotkan koulujen uintikisat    Tulostuspäivämäärä  31 maaliskuu 2010   
  Kilpailun paikkakunta      Tulostusaika  12:24   
  Järjestäjä  KoUS/KoVe-Ve         
 
 
Laji 1, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Polina Polusk  2000  Aittakorpi            51.50   
Siiri Turunen  2000  Haukkavuori            56.95   
Kiia Toikka  2000  Mussalo            58.40   
Roosa Kervinen  2000  Mussalo            1:00.84   
Petra Teittinen  2000  Pekkanen            1:02.30   
Camila Morfin Venäläinen  2000  Aittakorpi            1:13.00   
                     
 
Laji 2, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Anni Raussi  1998  Tavastila            36.10   
Taru Salmi  1998  Mussalo            36.50   
Anni Maja  1998  Mussalo            38.60   
Marjo Kajander  1998  Metsola            38.90   
Azul Uusheimala  1998  Haukkavuori            39.60   
Veronica Lindberg  1998  Mussalo            39.73   
Petra Varis  1998  Mussalo            41.15   
Emma Suurhamari  1998  Mussalo            43.06   
Alli Metso  1998  Pekkanen            43.60   
10  Venla Turunen  1998  Haukkavuori            54.30   
11  Iita Hyytiäinen  1998  Samskola            55.95   
12  Venla Kääriä  1998  Haukkavuori            58.00   
13  Sara Pentti  1998  Mussalo            59.40   
14  Tuuni Lappalainen  1998  Pekkanen            1:06.60   
15  Roosa Ranta  1998  Pekkanen            1:09.15   
16  Melissa Kilpi  1998  Pekkanen            1:16.95   
                     
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Marika Kajander  1996  Metsola            32.19   
Jenna Brunila  1996  Helilä            34.36   
Juulia Salonen  1996  Rauhala            36.80   
Krista Tervo  1996  Pihkoo            39.70   
Meiju Hämäläinen  1996  Huutjärvi            37.81  EXTRA 
Miisamaria Leinonen  1996  Huutjärvi            33.56  EXTRA 
                     
 
Laji 4, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Janika Jaakkola  1994  Helilä            31.94   
                     
 
Laji 5, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Juha Jernvall  2000  Korkeakoski            42.76   
Roni Tiihonen  2000  Aittakorpi            45.60   
Pessi Länsirinne  2000  Pekkanen            49.41   
Kimi Manner  2000  Pekkanen            49.60   
Miska Suikki  2000  Mussalo            52.13   
Luukas Ristola  2000  Mussalo            1:04.20   
                     
 
Laji 6, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Miro Manner  1998  Pekkanen            39.90   
Leo Kuusela  1998  Pekkanen            40.23   
Leevi Tiihonen  1998  Aittakorpi            40.76   
Elias Kinnunen  1998  Pekkanen            41.20   
Juuso Hämäläinen  1998  Mussalo            41.76   
Miska Kurvinen  1998  Hakala            45.18   
Niko Paavola  1998  Mussalo            46.03   
Eemil Kinnunen  1998  Pekkanen            47.33   
Manuel Kurvi  1998  Haukkavuori            1:02.10   
10  Bedri Tanriverdi  1998  Haukkavuori            1:08.68   
11  Kasperi Hyytiäinen  1998  Samskola            1:19.29   
                     
 
Laji 7, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Sampo Heiliö  1996  Karhuvuori            31.09   
Roope Markkanen  1996  Karhuvuori            34.04   
Rasmus Markkanen  1996  Karhuvuori            34.50   
Topias Turunen  1996  Keskuskoulu            36.60   
Martti Ristola  1996  Mussalo            39.00   
Kasper Kärkkäinen  1996  Haukkavuori            40.62   
Joonas Pentti  1996  Langinkoski            42.70   
Kalle Paavilainen  1996  Karhuvuori            47.30   
Daniil Dekhtyar  1996  Pekkanen            51.00   
10  Waltteri Onnela  1996  Karhuvuori            53.86   
11  Tino Mikkola  1996  Pekkanen            58.80   
                     
 
Laji 8, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Jaakko Eela  1994  Keskuskoulu            28.52   
Tuukka Tikanoja  1994  Keskuskoulu            29.45   
Joni Brunila  1994  Helilä            30.90   
                     
 
Laji 9, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Katariina Heininen  2000  Aittakorpi            1:24.80   
Siiri Turunen  2000  Haukkavuori            1:27.60   
                     
 
Laji 10, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Taru Salmi  1998  Mussalo            44.86   
Anni Raussi  1998  Tavastila            48.48   
Marjo Kajander  1998  Metsola            52.09   
Azul Uusheimala  1998  Haukkavuori            56.36   
Petra Varis  1998  Mussalo            58.82   
Venla Turunen  1998  Haukkavuori            1:03.64   
Venla Kääriä  1998  Haukkavuori            1:09.40   
Iita Hyytiäinen  1998  Samskola            1:10.00   
Emma Suurhamari  1998  Mussalo            1:11.00   
                     
 
Laji 11, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Jenna Brunila  1996  Helilä            44.80   
Juulia Salonen  1996  Rauhala            46.75   
Krista Tervo  1996  Pihkoo            49.50   
Veera Tiihonen  1996  Karhuvuori            54.55   
Miisamaria Leinonen  1996  Huutjärvi            43.53  EXTRA 
Meiju Hämäläinen  1996  Huutjärvi            54.35  EXTRA 
                     
 
Laji 12, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Janika Jaakkola  1994  Helilä            43.57   
                     
 
Laji 13, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Juha Jernvall  2000  Korkeakoski            56.70   
                     
 
Laji 14, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Elias Kinnunen  1998  Pekkanen            51.70   
Miro Manner  1998  Pekkanen            53.80   
Leo Kuusela  1998  Pekkanen            57.02   
Niko Paavola  1998  Mussalo            1:00.56   
Miska Kurvinen  1998  Hakala            1:01.60   
Kasperi Hyytiäinen  1998  Samskola            1:04.37   
                     
 
Laji 15, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Rasmus Markkanen  1996  Karhuvuori            42.12   
Sampo Heiliö  1996  Karhuvuori            42.31   
Roope Markkanen  1996  Karhuvuori            42.80   
Joonas Pentti  1996  Langinkoski            44.27   
Topias Turunen  1996  Keskuskoulu            45.00   
Kasper Kärkkäinen  1996  Haukkavuori            54.33   
Kalle Paavilainen  1996  Karhuvuori            1:04.34   
Martti Ristola  1996  Mussalo            1:07.60   
Waltteri Onnela  1996  Karhuvuori            1:11.35   
                     
 
Laji 16, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Joni Brunila  1994  Helilä            37.50   
Tuukka Tikanoja  1994  Keskuskoulu            39.39   
Jaakko Eela  1994  Keskuskoulu            42.05   
                     
 
Laji 17, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Olivia Laaksonen  2000  Mussalo            1:14.60   
                     
 
Laji 18, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Anni Raussi  1998  Tavastila            43.86   
Marjo Kajander  1998  Metsola            46.03   
Oona Tiainen  1998  Mussalo            48.80   
Azul Uusheimala  1998  Haukkavuori            49.80   
Sara Pentti  1998  Mussalo            51.00   
Petra Varis  1998  Mussalo            52.77   
Gia Grönholm  1998  Haukkavuori            54.50   
Iita Hyytiäinen  1998  Samskola            1:00.38   
Kirsi Hellsten  1998  Pekkanen            1:06.75   
10  Melissa Kilpi  1998  Pekkanen            1:14.90   
                     
 
Laji 19, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Marika Kajander  1996  Metsola            38.33   
Jenna Brunila  1996  Helilä            43.40   
Juulia Salonen  1996  Rauhala            45.40   
Veera Tiihonen  1996  Karhuvuori            59.12   
Meiju Hämäläinen  1996  Huutjärvi            45.93  EXTRA 
                     
 
Laji 20, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Janika Jaakkola  1994  Helilä            38.40   
                     
 
Laji 21, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Juha Jernvall  2000  Korkeakoski            51.00   
Kimi Manner  2000  Pekkanen            54.05   
                     
 
Laji 22, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Miro Manner  1998  Pekkanen            46.65   
Leo Kuusela  1998  Pekkanen            48.61   
Elias Kinnunen  1998  Pekkanen            48.61   
Niko Paavola  1998  Mussalo            53.10   
Miska Kurvinen  1998  Hakala            55.00   
Leevi Tiihonen  1998  Aittakorpi            55.37   
Ville Tjeder  1998  Mussalo            1:01.25   
Kasperi Hyytiäinen  1998  Samskola            1:09.30   
Manuel Kurvi  1998  Haukkavuori            1:10.33   
                     
 
Laji 23, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Sampo Heiliö  1996  Karhuvuori            35.63   
Rasmus Markkanen  1996  Karhuvuori            43.10   
Roope Markkanen  1996  Karhuvuori            43.11   
Kasper Kärkkäinen  1996  Haukkavuori            51.46   
Martti Ristola  1996  Mussalo            55.15   
Emil Kakko  1996  Pekkanen            58.60   
Waltteri Onnela  1996  Karhuvuori            1:03.70   
Kalle Paavilainen  1996  Karhuvuori            1:23.70   
                     
 
Laji 24, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Jaakko Eela  1994  Keskuskoulu            33.68   
Tuukka Tikanoja  1994  Keskuskoulu            35.05   
Joni Brunila  1994  Helilä            35.80   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.17.24  Tulostuspäivämäärä  31 maaliskuu 2010 
Lisenssi: Kotkan Uimaseura  Tulostusaika  12:24 
 
Comments